GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin + kopp 6481293
nr 648 1293
Terrin + kopp
Bla Modell Meissen, längd: 34
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 juli 2010
kl 19:42:46
19/7 16:28:56
150 kr
19/7 17:56:41